RECENZE  – GOTICKÁ DUŠE

PANDA zine

autor: Pavel Šic

31. 8. 2008
CD – R 2007, Luna Art Records

     Zrozeni v krvi… V krvi co kape z poháru věčnosti. Přichází temný pán z druhé strany světa. Je čas mu naslouchat. Ovšem pokud chcete… Slyšíte jeho volání? A jméno staršího bratra zní XIII. Století. Dva bratři, kteří přinášejí své poselství z odvrácené strany světa. Záleží pouze na Vás, zda jejich poselství, které se ukrývá v temných tónech hudby a básních přijmete, nebo ne.

     Konečně gotické CD co má smysl. První v pořadí, a škoda, že jen pouze pálené, i když v profi zpracování. Tahle kapela má v sobě velký potencionál. Nebo spíš projekt, ovšem dnes již je taky vše jinak… Úspěch mladšího bratra, je nepopiratelný. Texty, nebo spíš básně doprovází čistá gotická hudba. Skutečná lahůdka pro vyznavače gotického rocku. I když otázkou je, pokud je hudba Bratrstva rock. Přeci jen by to chtělo více kytar a hlavně živé bicí. Což ovšem podle slov hraběte R. X. T. na další nahrávce nebude chybět. Buď jak buď jedná se o velice zdařilý debut. Vynikající je i obal, který obsahuje texty a to i v angličtině. CD obsahuje i videoklip, takže co víc si přát za 100kč?

     Takže nezbývá než poblahopřát Bratrstvu na cestě tmou hodně úspěchů. Odvěká touha člověka je přejít na druhou stranu, a poznat TO, čeho se tak bojí. Bratrstvo Vás zve na dlouhou cestu. Slyšíte tu krásnou píseň? To jsou děti noci….

Skladby:

Bratrstvo Luny

Neplakej

Vrána se vrací

Trubadúr

Fantasmagorie

Čertisník

Jméno růže

Bonus CD: Video Bratrstvo Luny

Čas: 29:31

Panda | 31.08.2008