SPARK

Autor: Blackmoon / 1. 5. 2012

Signum Diabolicum prokletých básníků

     PEREX: Krev starodávných probudila tep v mých spících žilách, plameny vášně sežehly kal zornic, žár naděje probudil srdce, jež jako kyvadlo vystoupilo z chladné jámy a začalo znovu bít, a duše odvrhla svůj chmurný háv. Sedl jsem na koně a se stínem nočních můr v patách hnal jeho plnokrevnost temnými hvozdy k sídlu BRATR STVA LUNY. Jeho nozdry chrlily horkou páru, srdce bilo jak na poplach a morda skrápěla panenskou zemi pěnou slin. Byla nádherná větrná noc a na nebi svítil měsíc, jenž svým stříbřitým jasem doprovázel svatební roje svatojánských mušek. Kovaná brána velela sesednout a směřovat kroky k panství v gotickém slohu. Byla skutečně tam. Nádherná, plavá, sebevědomá, majestátní. Vlčice. Canis lupus. Její oči mne zvaly dál – a já vstoupil…

AUTOR: BLACKMOON
RESPONDENT: R.X.Thámo & Darkthep

Ctíme obsah tištěného média. Dnes již kultovní rozhovor s Bratrstvem Luny, který vyšel na zcela bezprecedentním prostoru tří tiskových stran je dostupný přes e-shop magazínu SPARK – KOUPIT ČÍSLO 5/2012!

Májový SPARK přeje gotice

V aktuálním čísle rockového magazínu SPARK najdete dvojstranu o Fields of The Nephilim a jejich frontmanovi Carlu McCoyovi. Ještě více prostoru (tři stránky) dostal netradiční rozhovor s Bratrstvem Luny s podtitulem „Signum diabolicum prokletých básníků“. Redaktor Blackmoon jej uvádí slovy: „Rozhovory, jako je tento, nelze realizovat s každým. BRATRSTVO LUNY však nejen svou hudbou k netradičnímu přístupu vybízí, ba přímo provokuje. Proto jsem zase po delší době zavřel svou racionální stránku do sklepa a nechal se zcela vést citem.“ Květnový SPARK je v prodeji ve všech lepších trafikách. Je nutno poznamenat, že rozhovor nebude nikde jinde publikován (žádnými jinými zdroji ze strany kapely!). Rozhovor není jedinečný jen svou koncepcí, velkorysým prostorem, ale též tím, že se v něm oproti zvyklostem rozhovořil i LORD DARKTHEP, srdce lunárních tónů Bratrstva Luny. (zdroj: FOBIA zine, Johan)